Skiservis a prodejna lyží v Opavě!

Celosezónní zapůjčení lyží:

Carvingové lyže, běžky, snowboardy na celou sezonu = celosezoňka

Varianta pro děti a juniory: pokračujte zde

Srdečně vítejte v půjčovně u Jaglarze také letos!

Opět nejnovější vybavení, ceny zůstaly stejné jako loni.

detske-lyze-sety-cela-sezona-2018

Elan, K2, Völkl, Fischer, Sporten, RTC 2018

Celosezonka-lyze-na-sezonu-opava

Varianta 1: Celosezonní zápůjčka pro dospělé "VIP":

Využijte exkluzivní zapůjčení lyží na celou sezonu včetně toho, že si vyberete pokaždé jiný model lyží podle svého gusta a aktuálních sněhových podmínek! Tato nabídka se vztahuje na VIP lyže bez jakéhokoliv limitu. V nabídce je kompletní řada lyží Elan, K2 a také VIP modely značek Fischer, Völkl, RTC a řada Sporten Ski Jaglarz exclusive. Cena exkluzivní zápůjčky na celou sezonu je 9.000,- Kč. Za zimu tak můžete vyzkoušet několik modelů lyží od allrooundu, přes freeride, po slalom, které sednou sněhovým podmínkám i Vašim aktuálním nárokům. Samozřejmostí je, že jsou všechny lyže pro každého zákazníka před zápůjčkou vždy dokonale připraveny. Přijďte si vybrat!

dospeli-vip-celorocni-zapujceni-lyzi-2018

NEJNOVĚJŠÍ MODELY

Neomezený servis

Profi nastavení

Domluvte si termín pro výběr vašich lyží:

Tel. 777 854410

Varianta 2: Celosezonní zápůjčka lyží pro dospělé "Klasik"

Chcete snadno ovladatelné lyže, které Vám budou vyhovovat, a chcete je mít doma. Jenže nevíte, co bude za rok, aby Vám pak lyže neležely doma? Nechcete si lyže tedy kupovat, ani slevovat ze svých nároků na kvalitu a komfort? Pak zvolte tuto variantu! V nabídce jsou lyže střední cenové třídy od renomovaných výrobců lyží Elan, Fischer, K2 a Sporten. Cena standardní zápůjčky na celou sezonu je 4.990,- Kč a není omeznea věkem. Za zimu máte bonusově 1x servis lyží GRATIS. Samozřejmostí je, že jsou všechny lyže pro každého zákazníka před zápůjčkou vždy dokonale připraveny.

NEJNOVĚJŠÍ MODELY

1x bezplatný servis

Profi nastavení

celorocni-pujcovna-lyze-klasik-2018

Varianta pro děti a juniory: pokračujte zde

Domluvte si termín pro výběr vašich lyží:

Tel. 777 854410

Nákupní košík

Váš košík je prázdný

Jméno: Email:

Hlasujte v anketě

Jaké služby nejvíce využívám u Jaglaře v M-sportu?

Členové : 773
Obsah : 123